Apartament Na Gryfa 8

Основні зручності

  • 100 м²
  • 3 спальні
  • 1 ванна кімната

Розташування

    Apartament Na Gryfa 8 Stezyca (Kartuzy) можуть похвалитися зручним розташуванням і видом на сад. Kamienne Kregi Wesiory знаходиться на відстані приблизно 15 хвилин їзди машиною від апартаментів, а Wybicki Manor in Sikorzyno - на відстані 6 км.

    До центру міста можна дійти пішки за 5 хвилин.

    Апартаменти оснащені ванною кімнатою, в якій є фен і рушники. Крім того, є окремий туалет і душ.

    Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як мінікухня, Apartament Na Gryfa 8 пропонують гостям обідню зону, де вони можуть насолодитися їжею.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: з 06:00 до 11:00

    Варіанти номерів у Apartament Na Gryfa 8 Стенжица

    Апартаменти оснащені ванною кімнатою, в якій є фен і рушники. Крім того, є окремий туалет і душ.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Ліжка фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Бізнес фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Бізнес фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Деталі інтер'єру фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Коридори фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Бізнес фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Поблизу фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Коридори фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Туалети фото Apartament Na Gryfa 8 Стенжица Деталі інтер'єру фото
    Апартаменти з трьома спальнями

    Розмір: 100 м²

    Тип ліжка: 3 Односпальні ліжка

    Детальніше +

    Розташування Apartament Na Gryfa 8 Стенжица

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт

    Відгуки гостей про Apartament Na Gryfa 8 Стенжица

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Часті питання

    • Наскільки великa квартира Apartament Na Gryfa 8?
      Площа квартири Apartament Na Gryfa 8 - 100 квадратних метрів.
    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Apartament Na Gryfa 8 Стенжица